Skip to product information
1 of 4

The Dough House

Sparkle Dough Class Packs ($4/Jar)

Sparkle Dough Class Packs ($4/Jar)

Regular price $64.00 USD
Regular price Sale price $64.00 USD
Sale Sold out
Pack Size

Anyone can order! Teachers, parents, school faculty, homeschool groups, preschool, daycare etc.

The Dough House is committed to offering an all natural sensory dough solution to classrooms across the U.S. We are now offering wholesale pricing to schools, daycare facilities and educational programs! Jars contain 8 oz of all natural dough and typically retail for $8 each. With our School Program, our jars are priced at $4 each!

Our Magical Dough is made to last! We purposely make it softer and more squishy than the big name companies, so little hands don't have to work so hard to mold and form it. This also helps our dough stay moist. Our jars are 100% recyclable and reusable.

View full details